Aktywne filtry

Prostownica karbownica falownica 4w1

Do pięknych włosów wystarczy jedno uniwersalne urządzenie - prostownica, falownica i karbownica w jednym. Posiada 4 wkłady, które z łatwością można wymienić, aby zrobić wymarzoną fryzurę. Dzięki mocy 25W prostownica do włosów szybko się nagrzewa, a specjalne elementy zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Cena 69,00 zł

Suszarka do włosów hotelowa basenowa

Suszarka hotelowa do włosów First Austria to produkt popularny w instytucjach, hotelach, basenach oraz firmach. Jest to sprawdzony produkt, bezawaryjny instalowany bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Suszarka do włosów o mocy 1200W z funkcją zimnego nawiewu to gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich włosów.

Cena 99,00 zł

Waga łazienkowa analityczna szklana

Sprawdzona waga łazienkowa wykonana z mocnego szkła o nośności do 150 kilogramów. Waga analityczna sprawdzi się przy zdrowym stylu życia, żeby znać zawartość tłuszczu oraz wody w organizmie. Dzięki wadze First Austria zmierzysz swoje BMI. Posiada wskaźnik informujący o rozładowaniu baterii oraz o przeciążeniu. Posiada również funkcję automatycznego wyłączenia i zerowania.

Cena 74,00 zł

Trymer maszynka do golenia nosa i uszu

Do precyzyjnego golenia włosów w ciężko dostępnych miejscach jakimi są uszy i nos, najlepiej sprawdzi się trymer. Maszynka do golenia posiada dwa wymienne ostrza oraz szczoteczkę do czyszczenia. Trymera możesz również użyć do dogolenia i nadania kształtu brodzie i wąsom. 

Cena 49,00 zł

Maszynka do strzyżenia

Maszynka do włosów z ceramicznymi ostrzami o dużej mocy, bo aż 15 W. W zestawie 4 nasadki z akcesoriami. Dzięki cichej pracy urządzenia, bez problemu przystrzyżesz włosy swojemu dziecku! Praca tą maszynką to sama przyjemność.

Cena 75,00 zł

Lokówka do włosów ceramiczna 25 mm

Aby mieć piękne loki i zawsze zadbaną fryzurę, niezbędna będzie lokówka do włosów. Dzięki ceramicznej powłoce Twoje włosy będą pod ochroną, a funkcja szybkiego nagrzewania pozwoli sprawnie zrobić najpiękniejsze loki. Ceramiczna lokówka do włosów o mocy 35W to pomoc dla każdej kobiety.

Cena 55,00 zł

Waga łazienkowa szklana do 150 kg

Dobra waga łazienkowa to podstawa w każdym domu. Wybierz wagę domową First Austria, która dzięki swojemu szklanemu wyglądowi elegancko prezentuje się w każdej łazience. Zasilana bateryjnie, waży precyzyjnie nawet do 150 kg. Waga posiada przydatne funkcje automatycznej kalibracji oraz wyłączenia.

Cena 74,00 zł

Masażer do stóp na podczerwień

Hydromasażer do stóp to przyjaciel każdego potrzebującego chwili relaksu. Jeżeli dużo chodzisz w ciągu dnia lub po prostu masz zmęczone stopy i potrzebujesz szybkiej pomocy skorzystaj z masażera do stóp. Dzięki funkcji podgrzewania wody oraz specjalnym rolkom masującym możesz wybrać masaż idealny do swoich potrzeb.

Cena 189,00 zł

Lokówko-suszarka do włosów 2w1

Jeżeli właśnie umyłaś głowę, a zaraz masz ważne spotkanie wypróbuj lokówko-suszarkę 2w1. Okrągła szczotka modelująca pomoże Ci ułożyć piękne fale i loki podczas suszenia włosów. Dzięki mocy 400W oraz 3 poziomom nawiewu szybko zrobisz piękną fryzurę.

Cena 48,00 zł

Waga łazienkowa osobowa do 130kg

Mechaniczna waga łazienkowa to rozwiązanie dla osób ceniących sprawdzone, klasyczne sprzęty domowe. Duży czytelny wskaźnik ułatwia odczytanie wartości. Waga waży aż do 130 kg, a jej antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Cena 49,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło