Aktywne filtry

Srebrno/szary młynek elektryczny 150 W

Młynek do kawy od First Austria to wersja, która ze względu na swoją skuteczność mielenia oraz wszechstronność została pokochana przez klientów.

Młynek jest wyposażony w bardzo szybkie i ostre ostrza, które w bardzo krótkim czasie mielą kawę na pył, model tego młynka radzi sobie również rewelacyjnie z orzechami, ziołami i innego rodzaju składnikami wymagającymi mielenia. 

Sprawdź ten młynek! To jest obowiązkowa pozycja w Twoje kuchni.

Cena 94,00 zł

Młynek do kawy i spieniacz do mleka 2 w 1

Nowy młynek do kawy od First Austria to rozszerzona wersja modelu 5486, który jest do dziś hitem sprzedażowym ze względu na swoją skuteczność mielenia oraz wszechstronność.

Młynek jest wyposażony w bardzo szybkie i ostre ostrza, które w bardzo krótkim czasie mielą kawę na pył, model tego młynka radzi sobie również rewelacyjnie z orzechami, ziołami i innego rodzaju składnikami wymagającymi mielenia. Oczywiście w drugim kubku również spienisz pyszną piankę do cappuccino.

Sprawdź ten młynek! to jest obowiązkowa pozycja w Twoje kuchni.

Cena 170,00 zł

Młynek do mielenia kawy ZE STALI NIERDZEWNEJ

Chcesz zmielić kawę na dowolną grubość? Młynek do kawy posiada dwa mocne noże ze stali nierdzewnej, które zmielą kawę na preferowaną grubość w zależności od długości mielenia. Prawdziwi kawosze muszą je mieć. Oprócz tego można w nim mielić przyprawy oraz różne ziarna. 

Cena 94,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło