Aktywne filtry

Wentylator kolumnowy z wkładami do chłodzenia wodą

Rewolucyjny wentylator kolumnowy z funkcja chłodzenia wodą! Wentylator wyposażony w nowoczesny panel dotykowy który dodatkowo wyświetla bieżącą temperaturę otoczenia. Trzy poziomy mocy nawiewu oraz trzy tryby pracy z funkcją oscylacji w promieniu 80 stopniach, timer do 12 godzin gwarantują doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Bardzo cicha praca. Pilot w zestawie.

Cena 469,00 zł 499,00 zł Cena podstawowa -30,00 zł
  • -30,00 zł

Wentylator wiatrak podłogowy stalowy

Wentylator domowy First Austria to rozwiązanie na upalne dni oraz noce. Posiada 3 stopniową regulację oraz funkcję oscylacji. Tradycyjny wiatrak podłogowy o mocy 50W pomoże Ci w walce z upałem. Dzięki regulacji kąta nachylenia i regulacji wysokości dostosujesz wentylator do własnych potrzeb.

Cena 279,00 zł

Grzejnik elektryczny ceramiczny farelka

Nic nie nagrzeje pokoju lepiej w zimne dni niż grzejnik elektryczny domowy First Austria. Dzięki regulacji mocy oraz temperatury ustawisz ciepło w otoczeniu tak jak lubisz. Farelka posiada również funkcje nawiewu oraz oscylacji, które pomogą utrzymać odpowiednią temperaturę. 

Cena 259,00 zł

Wentylator kolumnowy z pilotem

Nowoczesny wentylator kolumnowy z wyświetlaczem LED i termometrem to świetne rozwiązanie w każdym domu. Posiada różne opcje nawiewu oraz funkcję oscylacji, dzięki czemu osiągniesz idealny przewiew w pokoju. Wentylator domowy stojący o mocy 60W.

Cena 369,00 zł

Grzejnik elektryczny nagrzewnica 3000W

Nagrzewnica elektryczna o dużej mocy aż 3000 W i kompaktowych rozmiarach to sprawdzone rozwiązanie, jeżeli szukasz wentylatora, aby szybko dogrzać lub ochłodzić warsztat lub pokój. Farelka ogrzeje do 30 m2, a dzięki wygodnemu uchwytowi przeniesiesz ją w dowolne miejsce.

Cena 179,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło