KARIERA W FIRST POLSKA

Jeśli jesteś osobą kreatywną z głową pełną pomysłów i poszukujesz

obecnie pracy lub chcesz po prostu zmienić dotychczasowe zajęcie,

to doskonale trafiłeś!

Wspólnie z nami będziesz mógł rozwinąć swoje skrzydła. 

Po prostu dołącz do najlepszych!

KARIERA W FIRST POLSKA

Jeśli jesteś osobą kreatywną z głową pełną pomysłów i poszukujesz

obecnie pracy lub chcesz po prostu zmienić dotychczasowe zajęcie,

to doskonale trafiłeś!

Wspólnie z nami będziesz mógł rozwinąć swoje skrzydła.

Po prostu dołącz do najlepszych!

Dlaczego warto u nas pracować?

Jako doświadczony dystrybutor sprzętu RTV/AGD doskonale znamy potrzeby rynku i potrafimy odpowiadać na nie szybciej niż konkurencja. Nieustannie poszerzamy aktualny asortyment o nowoczesne oraz niezwykle funkcjonalne produkty, które trafiają wprost do serc naszych Klientów.

U nas nie ma czasu na nudę! Każdego dnia wpadają nowe pomysły, jak jeszcze lepiej dostosować nasze produkty do potrzeb rynku. 

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a efekty tych działań oddają maksimum satysfakcji zarówno dla twórców, jak i odbiorcy końcowego.

Kogo obecnie poszukujemy?


Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu i tu stwarzamy wiele możliwości do rozwoju Państwa kompetencji. Obecnie oferujemy pracę m.in. na stanowisku:


• DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
• FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
• COPYWRITER
• LOGISTYKA / MAGAZYN
• DZIAŁ SERWISOWY


Do współpracy zapraszamy osoby zarówno z doświadczeniem w branży na w/w stanowisku, jak i również Kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery lub chcą pogłębić dotychczas zdobytą wiedzę.

Co oferujemy w zamian?

WYNAGRODZENIE – największą motywacją jest oczywiście satysfakcja z wykonywanej pracy, jednakże nie zapominamy również o tej ważnej kwestii finansowej i staramy się znaleźć punkt, w którym obie strony są usatysfakcjonowanie.

SZKOLENIA – uwielbiamy poszerzać naszą wiedzę z wielu dziedzin, nie boimy się nowych wyzwań, stawiamy na nowoczesne technologię i dlatego korzystamy z dostępnych na rynku szkoleń aby nieustannie się rozwijać.

PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ – ten punkt jest dla nas bardzo ważny, ponieważ na co dzień tryskamy nieokiełznaną dawką energii i ogromną dawką pozytywnego humoru, dlatego lubimy osoby ciekawe świata i otwarte na innych ludzi, gdyż sami tacy jesteśmy.
Nie czekaj, wyślij swoje CV na adres: bok@first-polska.com.pl i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Drogi Kandydacie,

poniżej znajdziesz szczegółową informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z ubieganiem się o pracę w FIRST POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, w ten sposób spełniamy obowiązek wynikający z art. 13 RODO.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło