Aktywne filtry

Robot kuchenny Planetarny retro 6 L

Bardzo mocny robot do wyrabiania każdego rodzaju ciasta. Idealnie nadaje się do użytku domowego w celu wyrabiania ciasta na chleb, drożdżowego, sernika, ale także do ubijania jaj na pianę i bezę. Bez problemu poradzi sobie nawet z bardzo ciężkim ciastem. Design i moc to cechy, które wyróżniają ten model na tle konkurencji.

Cena 552,00 zł 592,00 zł Cena podstawowa -40,00 zł
  • -40,00 zł

Planetarny robot kuchenny 1500W

Jeżeli zależy Ci na robocie, który jest mocny, ma dużą pojemność misy (aż 6 litrów) i do tego jest cichy - wybierz planetarny robot kuchenny First Austria. Wysoka moc 1500 W gwarantuje wyrobienie idealnego ciasta na domowe wypieki.

Cena 524,00 zł

Robot kuchenny mieszadła 3D 5l

Jeżeli chcesz zrobić idealne ciasto drożdżowe, ubić jajka albo puree ziemniaczane, niezawodny będzie wielofunkcyjny robot kuchenny. Dzięki wymiennym mieszadłom i 6 poziomom pracy robot bez problemu wymiesza zawartość 5 litrowej misy.

Cena 350,00 zł

Robot kuchenny mieszadła 3D 5l

Wielofunkcyjny robot kuchenny niewielkich rozmiarów to niezastąpione rozwiązanie w każdej kuchni. Moc 800 W i aż 6 prędkości pozwoli Ci przygotować pyszne ciasto drożdżowe, ubić jajka na bezę, a nawet puree ziemniaczane. Wymienne końcówki dokładnie zbiorą resztki ciasta z 5 litrowej misy, więc nic się nie zmarnuje. 

Cena 350,00 zł

Robot kuchenny planetarny 1300W

Idealny domowy chleb, bułki i ciasta teraz możliwe, dzięki wielofunkcyjnemu robotowi kuchennemu. Planetarny robot First Austria o mocy 1300W posiada funkcje miksowania, mieszania, ubijania i wyrabiania ciasta - ciesz się niezawodną pomocą kuchenną już dziś.

Cena 473,00 zł

Robot kuchenny planetarny mikser

Idealny do wyrabiania domowego ciasta na chleb. Misa została wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Posiada pojemność 3,5 litra, co w zupełności wystarcza do domowego użytku. Jednocześnie wyposażony w specjalną pokrywę z otworem do dodawania składników, bez otwierania urządzenia.

Cena 321,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło