Aktywne filtry

Robot kuchenny Planetarny retro 6 L

Bardzo mocny robot do wyrabiania każdego rodzaju ciasta. Idealnie nadaje się do użytku domowego w celu wyrabiania ciasta na chleb, drożdżowego, sernika, ale także do ubijania jaj na pianę i bezę. Bez problemu poradzi sobie nawet z bardzo ciężkim ciastem. Design i moc to cechy, które wyróżniają ten model na tle konkurencji.

Cena 561,00 zł

Planetarny robot kuchenny 1500W

Jeżeli zależy Ci na robocie, który jest mocny, ma dużą pojemność misy (aż 6 litrów) i do tego jest cichy - wybierz planetarny robot kuchenny First Austria. Wysoka moc 1500 W gwarantuje wyrobienie idealnego ciasta na domowe wypieki.

Cena 561,00 zł

Robot kuchenny planetarny 1300W

Idealny domowy chleb, bułki i ciasta teraz możliwe, dzięki wielofunkcyjnemu robotowi kuchennemu. Planetarny robot First Austria o mocy 1300W posiada funkcje miksowania, mieszania, ubijania i wyrabiania ciasta - ciesz się niezawodną pomocą kuchenną już dziś.

Cena 512,00 zł

Robot kuchenny planetarny mikser

Idealny do wyrabiania domowego ciasta na chleb. Misa została wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Posiada pojemność 3,5 litra, co w zupełności wystarcza do domowego użytku. Jednocześnie wyposażony w specjalną pokrywę z otworem do dodawania składników, bez otwierania urządzenia.

Cena 237,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło