Aktywne filtry

Maszynka do mielenia mięsa 1200 W 1,6 kg/min

Jeżeli masz mało miejsca w kuchni lub szukać uniwersalnego urządzenia, poznaj maszynkę do mięsa z dodatkowymi końcówkami do nabijanie kiełbas oraz wyciskarkę do owoców w jednym! szybko zmielisz mięso lub przygotujesz domowe kiełbaski, a wymieniając końcówki skorzystasz z  wyciskarki do soków.

Cena 293,00 zł

Maszynka do mięsa szatkownica 3w1

Jeżeli masz mało miejsca w kuchni lub szukać uniwersalnego urządzenia 3w1 poznaj maszynkę do mięsa, szatkownicę i wyciskarkę do owoców w jednym! szybko zmielisz mięso lub przygotujesz domowe kiełbaski, a wymieniając końcówki skorzystasz z szatkownicy do warzyw lub wyciskarki do soków.

Cena 293,00 zł

Maszynka do mielenia mięsa 500W

Wielofunkcyjna maszynka do mielenia do domowego użytku o mocy 500W. Dzięki wymiennym wkładkom o różnej średnicy oczek zmielisz nie tylko mięso, ale także ser na twaróg czy bułkę na bułkę tartą. Dodatkowo maszynka posiada akcesoria do wytwarzania kiełbas.

Cena 367,00 zł

Maszynka do mielenia mięsa domowa 1200W

Jeżeli szukasz maszynki która zajmuje mało miejsca, jest poręczna a zarazem spełnia wszystkie funkcje to dobrze trafiłeś. Elektryczna maszynka do mięsa o mocy 1200W pomoże Ci przyrządzić mielone mięso na hamburgery czy kotlety, kiełbaski, zmieli ser lub mak.

Cena 213,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło