close Filtry

Aktywne filtry

Waga kuchenna stalowa do 5kg

Waga kuchenna z 15 mm wyświetlaczem LCD gwarantuje precyzyjny pomiar objętości płynów oraz ciężaru różnych produktów. Waga posiada możliwość zamocowania na ścianie. Wykonana ze stali nierdzewnej waży z dokładnością 1 g maksymalnie do 5 kg.

Cena 55,00 zł

Waga elektroniczna kuchenna szklana

Z kuchenną wagą elektroniczną nawet najbardziej skomplikowane przepisy stają się łatwiejsze. Nie musisz się zastanawiać ile ml ma szklanka - waga kuchenna szklana odmierzy zarówno gramy jak i mililitry. Posiada funkcję tarowania, zerowania, a także automatycznego wyłączenia. 

Cena 59,00 zł

Waga elektroniczna kuchenna szklana

Elektroniczna waga kuchenna to pomoc niezbędna w każdej kuchni. Posiada funkcje tarowania oraz automatycznego wyłączania. Waga kuchenna zważy w 4 jednostkach, a dzięki dużemu wyświetlaczowi zawsze będziesz widzieć jednostkę. Szklana waga to nie tylko pomoc, ale również ozdoba kuchni.

Cena 59,00 zł

Waga kuchenna mechaniczna do 3 kg

W każdej kuchni przyda się waga kuchenna. Jeżeli jesteś fanem klasycznych, niezawodnych rozwiązań wybierz wagę kuchenną mechaniczną z miską. Zakres wagi to maksymalnie 3kg i dzięki temu z łatwością przygotujesz każdy posiłek.

Cena 49,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło