close Filtry

Filtry

Cena

  • 52,00 zł - 132,00 zł

Moc

Funkcje

Model

Załączone wyposażenie

Marka

Kolor dominujący

Konstrukcja

Bezpieczeństwo

Kod producenta

Szerokość produktu

Wysokość produktu

Głębokość produktu

Waga produktu

Regulacja temperatury

Stan opakowania

Liczba zakresów temperatury

Liczba prędkości nadmuchu

Aktywne filtry

Turystyczna suszarka do włosów

W każdej podróży przyda się suszarka do włosów - fryzura będzie zawsze pod kontrolą. Mała, składana suszarka First Austria o mocy 1400W gwarantuje szybkie wysuszenie włosów, a dzięki swojemu rozmiarowi bez problemu zmieścisz ją w torebce.

Cena 52,00 zł
  • Nowy

Suszarka do włosów ZIMNY NADMUCH Jonizacja 2000 W

Suszarka First Austria to sprzęt którego potrzebujesz w swojej łazience. Idealnie sprawdzi się do każdego typu włosów, a dzięki dołączonemu koncentratorowi zyskasz uniesienie przy nasadzie głowy jakiego jeszcze nie miałaś. Dodatkowo funkcja jonizacji zadba o kondycje Twoich włosów na najwyższym poziomie.

Cena 94,00 zł 104,00 zł Cena podstawowa -10,00 zł
  • -10,00 zł

Suszarka do włosów turystyczna składana 1200 W

Jeżeli szukasz suszarki mobilnej, niewielkich rozmiarów, funkcjonalnej oraz od sprawdzonego producenta to model First Austria 5666-5-BA idealnie się do tego nadaje.

Praktyczny koncentrator możesz obracać pod dowolnym kątem lub go ściągnąć. Natomiast składana rączka pozwala na schowanie suszarki nawet do najmniejszej torebki.

Cena 60,00 zł

Suszarka turystyczna składana 1200W

Jeżeli szukasz suszarki mobilnej, niewielkich rozmiarów, funkcjonalnej oraz od sprawdzonego producenta to model First Austria 5666-5-WI idealnie się do tego nadaje. Praktyczny koncentrator możesz obracać pod dowolnym kątem lub go ściągnąć. Natomiast składana rączka pozwala na schowanie suszarki nawet do najmniejszej torebki.

Cena 60,00 zł

Suszarka do włosów hotelowa basenowa

Suszarka hotelowa do włosów First Austria to produkt popularny w instytucjach, hotelach, basenach oraz firmach. Jest to sprawdzony produkt, bezawaryjny instalowany bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Suszarka do włosów o mocy 1200W z funkcją zimnego nawiewu to gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich włosów.

Cena 128,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło