Aktywne filtry

Młynek do mielenia kawy ZE STALI NIERDZEWNEJ

Chcesz zmielić kawę na dowolną grubość? Młynek do kawy posiada dwa mocne noże ze stali nierdzewnej, które zmielą kawę na preferowaną grubość w zależności od długości mielenia. Prawdziwi kawosze muszą je mieć. Oprócz tego można w nim mielić przyprawy oraz różne ziarna. 

Cena 94,00 zł

Mieszadełko spieniacz do mleka czerwony

Ergonomicznie ukształtowany spieniacz do mleka obraca się z dużą prędkością, bo aż 12 000 obrotów na minutę. Możesz bez wysiłku obserwować, jak cudownie przewiewna pianka mleczna tworzy się w ciągu zaledwie minuty za naciśnięciem jednego przycisku. Idealny do latte macchiato, cappuccino, koktajli mlecznych i gorącego kakao.

Cena 33,00 zł
  • Nowy

Ekspres do kawy przelewowy 900W

Jeżeli zależy ci na pysznej kawie każdego poranka, lub musisz przyrządzić wiele kaw na raz, to dzięki ekspresowi przelewowemu do kawy First Austria zrobisz to szybko i łatwo. Moc 900 W oraz duży dzbanek pozwolą Ci zrobić 12 kaw na raz. Możesz również zaprogramować ekspres na daną godzinę i podtrzymać ciepło kawy.

Cena 199,00 zł

Spieniacz do mleka na baterie czarny

Ergonomicznie ukształtowany spieniacz do mleka obraca się z dużą prędkością, bo aż 12 000 obrotów na minutę. Możesz bez wysiłku obserwować, jak cudownie przewiewna pianka mleczna tworzy się w ciągu zaledwie minuty za naciśnięciem jednego przycisku.

Idealny do latte macchiato, cappuccino, koktajli mlecznych i gorącego kakao.

Cena 33,00 zł
  • Nowy

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy

Ekspres ciśnieniowy do kawy to urządzenie niezbędne w każdej kuchni, aby czuć zapach świeżej, aromatycznej kawy. Ekspres kolbowy o mocy 800W zrobi na raz 2 lub 4 filiżanki kawy. Wyposażony w spieniacz do mleka, dzięki któremu przyrządzisz pyszne cappuccino. 

Cena 219,00 zł

Ekspres do kawy kolbowy ciśnieniowy 800W

Jeżeli zależy Ci na pysznej kawie każdego poranka, lubisz celebrować każdy łyk oraz proces przygotowywania kawy to ekspres kolbowy jest stworzony właśnie dla Ciebie! Również jest wyposażony w spieniacz do mleka, dzięki któremu przyrządzisz pyszne cappuccino. 

Cena 249,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło