Aktywne filtry

Ekspres do kawy przelewowy 900W

Jeżeli zależy ci na pysznej kawie każdego poranka, lub musisz przyrządzić wiele kaw na raz, to dzięki ekspresowi przelewowemu do kawy First Austria zrobisz to szybko i łatwo. Moc 900 W oraz duży dzbanek pozwolą Ci zrobić 12 kaw na raz. Możesz również zaprogramować ekspres na daną godzinę i podtrzymać ciepło kawy.

Cena 180,00 zł

Ekspres do kawy przelewowy turystyczny

Jeżeli kochasz spędzać czas na kempingu, ale nie możesz żyć bez gorącej, świeżej kawy - ten przelewowy ekspres turystyczny jest dla Ciebie. Turystyczny ekspres do kawy to świetne rozwiązanie w podróży - w zestawie znajdują się dwa kubki ceramiczne, więc wystarczy gniazdko elektryczne, aby cieszyć się aromatyczną kawą. 

Cena 94,00 zł

Młynek do mielenia kawy ZE STALI NIERDZEWNEJ

Chcesz zmielić kawę na dowolną grubość? Młynek do kawy posiada dwa mocne noże ze stali nierdzewnej, które zmielą kawę na preferowaną grubość w zależności od długości mielenia. Prawdziwi kawosze muszą je mieć. Oprócz tego można w nim mielić przyprawy oraz różne ziarna. 

Cena 94,00 zł

Ekspres do kawy kolbowy ciśnieniowy 800W

Jeżeli zależy Ci na pysznej kawie każdego poranka, lubisz celebrować każdy łyk oraz proces przygotowywania kawy to ekspres kolbowy jest stworzony właśnie dla Ciebie! Również jest wyposażony w spieniacz do mleka, dzięki któremu przyrządzisz pyszne cappuccino. 

Cena 266,00 zł

Mieszadełko spieniacz do mleka czerwony

Ergonomicznie ukształtowany spieniacz do mleka obraca się z dużą prędkością, bo aż 12 000 obrotów na minutę. Możesz bez wysiłku obserwować, jak cudownie przewiewna pianka mleczna tworzy się w ciągu zaledwie minuty za naciśnięciem jednego przycisku. Idealny do latte macchiato, cappuccino, koktajli mlecznych i gorącego kakao.

Cena 28,00 zł

Spieniacz do mleka na baterie czarny

Ergonomicznie ukształtowany spieniacz do mleka obraca się z dużą prędkością, bo aż 12 000 obrotów na minutę. Możesz bez wysiłku obserwować, jak cudownie przewiewna pianka mleczna tworzy się w ciągu zaledwie minuty za naciśnięciem jednego przycisku.

Idealny do latte macchiato, cappuccino, koktajli mlecznych i gorącego kakao.

Cena 28,00 zł

Srebrno/szary młynek elektryczny 150 W

Młynek do kawy od First Austria to wersja, która ze względu na swoją skuteczność mielenia oraz wszechstronność została pokochana przez klientów.

Młynek jest wyposażony w bardzo szybkie i ostre ostrza, które w bardzo krótkim czasie mielą kawę na pył, model tego młynka radzi sobie również rewelacyjnie z orzechami, ziołami i innego rodzaju składnikami wymagającymi mielenia. 

Sprawdź ten młynek! To jest obowiązkowa pozycja w Twoje kuchni.

Cena 94,00 zł

Młynek do kawy i spieniacz do mleka 2 w 1

Nowy młynek do kawy od First Austria to rozszerzona wersja modelu 5486, który jest do dziś hitem sprzedażowym ze względu na swoją skuteczność mielenia oraz wszechstronność.

Młynek jest wyposażony w bardzo szybkie i ostre ostrza, które w bardzo krótkim czasie mielą kawę na pył, model tego młynka radzi sobie również rewelacyjnie z orzechami, ziołami i innego rodzaju składnikami wymagającymi mielenia. Oczywiście w drugim kubku również spienisz pyszną piankę do cappuccino.

Sprawdź ten młynek! to jest obowiązkowa pozycja w Twoje kuchni.

Cena 170,00 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło